Dyson Cinetic Big Ball

Dyson Cinetic big ball

Dyson Cinetic Big Ball Servisi olarak süpürgelerinizin bütün problemlerini çözmek için doğru yerdesiniz

Arayın Daha Fazlası

Dyson Cinetic Big Ball

Satın Al.

Muhtemel Şikayetler

Aşağıdaki Şikayetlerden Herhangi biri sizin süpürgelerinizde varsa hemen arayın. 

Genelde Toz Torbasız Süpürgelerde bu gibi problemler sıklıkta olmakta fakat servis merkezinde uzmanlar tarafından detaylı bakımı yapıldığı takdirde ilk aldığınız gün gibi çekim kalitesine sahip olabilirsiniz. Arayıp Randevu alabilirsiniz.

Genelde Toz Torbasız Süpürgelerde bu gibi problemler sıklıkta olmakta fakat servis merkezinde uzmanlar tarafından detaylı bakımı yapıldığı takdirde ilk aldığınız gün gibi çekim kalitesine sahip olabilirsiniz. Arayıp Randevu alabilirsiniz.

Bu arıza tipide çekiş problemi olarak geçmektedir. Bu sebeple süpürgenizin yine detaylı bakım ve filtreleri kontrol edildikten sonra testleri yapılıp arızanız giderilmektedir. 

Eğer Süpürgenizin motorundan kötü bir koku geliyorsa kesinlikle süpürgenizin kablosunu prizden çıkarınız ve servis merkezimizle iletişime geçiniz. Çünkü genelde bu koku motorun yanmak üzere olduğunu gösterir. Motorunuzu kurtarabilmek ve ekstra maliyetten kaçınmak için koku geldiği ilk anda fişten çekmenizi tavsiye ederiz.

Bu arıza bir çok sebepten olabileceği gibi genel olarak motordan kaynaklı problemlerde ortaya çıkmaktadır. Bu gibi arızalarda hiç vakit kaybetmeden servis merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Süpürgenizden gürültülü sesler veya garip sesler geliyorsa bu büyük ihtimal süpürge motor pervanelerinden ve buda dolayısıyla motordan kaynaklanan bir arıza tipidir.

Süpürgeniz Bir Anda Durduysa ve tekrar düğmesine bastığınızda çalışmadıysa Bu elektronik arızaya işaret etmektedir. 

Süpürgenizin üzerinde ışıklar yanıp sönüyor ise buda elektronik kart tipi veya elektriksel bir arızaya işaret etmektedir. Bu sebeple gerekli işlemler ve daha büyük hasarlara yol açmadan önce Servis merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Elektronik Kart arızası sebebiyle bu arıza ile karşı karşıya kalmaktasınız.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

 

Hakkımızda

Servis İlkeleri

Dyson Süpürge Servisi

Süpürgelerniz için Başlıca işlemler bunlardır.

Temizlik

Bakım

Motor Değişim

Tüm motor değişimlerinde 1 sene garanti vermekteyiz.

Sarıcı Değişimi

Kart Tamiri

Yedek Parça

Tüm markaların süpürgelerinin yedek parçaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOD Teknik güvencesiyle uyum problemi yaşamadan istediğiniz parçaya ulaşabilirsiniz.

Online Parça Siparişi için
Whatsapp Hattı
1
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim.


Servis Kaydı ve Yedek Parça için
+90 532 795 26 71 Arayıp öğrenebilirsiniz.

MOD TEKNİK
MOD Teknik Süpürge Servisi
Telefon Hattı