Electrolux Servisi

Electrolux servisi olarak İstanbul Anadolu yakası electrolux süpürge servisi hizmetini tecrübeli teknik ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

MOD Teknik Süpürge servisi olarak tüm marka ve modelleri tek çatı altında servis imkanı sunmaktayız. Electrolux Süpürge servisimiz öncelik hedefimiz süpürgenizin en iyi duruma getirmek ve sıkıntısız bir servis süreci geçirmesini sağlamaktır.

Anadolu yakası ve çevre semtlerde tecrübeli teknik ekibimiz ile, siz müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 gezici servis hizmeti sunmaktayız.

Bir telefon kadar yakınız…. 0532 795 26 71 numaralı telefondan bize ulaşarak, electrolux beyaz eşya servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.


İstanbul’da Anadolu yakası ve mahallelerini ağ gibi saran güçlü teknik kadroyu bünyesinde barındıran electrolux servisi her geçen gün daha da güçlenmekte ve siz değerli müşterilemize en iyi hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir…

Tecrübeli teknik ekip, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş bir servis hizmeti sunmaktayız.

Beyaz eşyalarınızda bakımı, onarımı, arıza tespit, parça değişimi ve diğer tüm teknik işlemlerle ile ilgili desteği, tecrübeli teknik kadromuz ile hizmetinize sunmaktayız.

Electrolux servisi olarak tek amacımız, Anadolu Yakası ve çevre mahallerinde, en iyi servis hizmetini bir telefonla ayağınıza kadar getirmek…
Kapıda ödeme kolaylığı ile de en kolay ödeme seçenekli servis hizmetini veren firma olarak öne çıkmaktayız…

Electrolux Servisi Kampanyaları

Servisleri %50 lere varan indirimlerden yararlanma şansını kaçırmayın. Müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve onlara alternatifler sunmak amacıyla çalışırken hizmetini sürekli olarak geliştiriyor. Servis müşterilerine birçok üründe kampanya sunarak müşterilerinin mutluluğu için çalışıyor. Servis Kalitesi sizleride şaşırtması için biz Hemen arayın!

0532 795 26 71